Memoriál Josefa Odložila 2024

V pondělí 3. června 2024 si běžci veteráni opět měli možnost zazávodit v předprogramu Memoriáu Josefa Odložila na Julisce na trati 1500m. Za příznivého počasí se závodu zúčastnilo 9 běžců z 12 přihlášených. Zranění a namožení ze sobotního MČR v Hranicích vykonala své… Od startu se na čele usadil tradiční tandem Bronislav Khýr (AC Prostějov) a Jirka Miler (AC Mladá Boleslav), se kterými dlouho držel krok Jiří Koptík (Čtyři Dvory České Budějovice). Ve finiši měl ale tentokrát více sil Jirka Miler, který zvítězil v běhu i po přepočtu. Druhý doběhl Broňa a stejné místo obsadil i na stupních vítězů. Třetí místo po přepočtu vybojoval Vilém Gruml (TJ Sokol Kolín). Odměny pro tři nejlepší předala Slávka Ročňáková a Jan Zedník za Sdružení veteránů ČAS a ředitel mítinku Mirek Ševčík.